Контрактне виробництво

Контрактне виробництво - це особлива практика виробництва, яка дозволяє клієнтам розміщувати замовлення на виробництво продукту на спеціалізованому підприємстві, що володіє необхідним устаткуванням, технологіями і кваліфікованим персоналом.

Як провідний розробник та виробник фармацевтичних препаратів, ми маємо широку та різноманітну наукову команду, яка приносить велику глибину знань та досвіду. Маючи сотні власних препаратів на ринку, Фармак постійно інвестує у свої засоби та ресурси, прагнучі до найвищого ступеня якості, відповідності та найсучасніших технологій. АТ «Фармак» має великий досвід спільної роботи з європейськими та вітчизняними компаніями з контрактного виробництва активних фармацевтичних інгредієнтів (АФІ) та готових лікарських засобів. Ми гарантуємо високі галузеві стандарти та якість разом із потужним досвідом та відмінним ноу-хау у секторі. Повний спектр послуг у сфері контрактного виробництва : експертиза та індивідуальні рішення для кожного етапу з метою оптимізації вартості продукції .

Ми пропонуємо

Контрактне виробництво (відповідно до власного досьє або досьє замовника на продукт) у різних лікарських формах

З залежності від форм випуску ЛЗ , технологічне обладнання підприємства здійснює їх пакування в ампули, флакони , картриджі, шприці, блістери , контурну чарункову упаковку, саше, туби та інш види первинного пакування .

Окрім того, для кожного з продуктів щойно визначившись з вашим первинним контейнером, ми можемо допомогти з дизайном упаковки та вторинною упаковкою та маркуванням, а також з вимогами щодо спеціалізації логістики , включаючи безпеку перевезень. Подивіться на нас як на постачальника Активних фармацевтичних інгредієнтів (АФІ), досвід якого в цьому напрямку нараховує вже 95 років

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

років досвіду

Пропонуємо різні формати співпраці

Запрошуємо до співпраці

З будь-яких питань стосовно контрактного виробництва надсилайте Ваші листи/запити на електронну адресу:  t.cherevychna@farmak.ua