Контрактне виробництво

Контрактне виробництво — це особлива практика виробництва, яка дозволяє клієнтам розміщувати замовлення на виробництво продукту на спеціалізованому підприємстві, що володіє необхідним устаткуванням, технологіями та кваліфікованим персоналом.

Як провідний розробник та виробник фармацевтичних препаратів, ми маємо велику та багатогранну наукову команду з вражаючою експертизою та глибокими знаннями. «Фармак» має сотні власних препаратів на ринку, тому постійно інвестує у свої засоби та ресурси, прагнучи до найвищого ступеня якості, відповідності та найсучасніших технологій. Наше підприємство має великий досвід спільної роботи з європейськими та українськими компаніями з контрактного виробництва активних фармацевтичних інгредієнтів (АФІ) та готових лікарських засобів. Ми гарантуємо високі галузеві стандарти та якість разом із усією глибиною нашого досвіду та передовим ноу-хау у секторі. Повний спектр послуг у сфері контрактного виробництва : експертиза та індивідуальні рішення для кожного етапу з метою оптимізації вартості продукції .

Ми пропонуємо

Контрактне виробництво (відповідно до власного досьє або досьє замовника на продукт) у різних лікарських формах

Залежно від форм випуску ЛЗ , технологічне обладнання підприємства здійснює їх пакування в ампули, флакони , картриджі, шприці, блістери , контурну чарункову упаковку, саше, туби та інші види первинного пакування .

Окрім того, для кожного з продуктів з обраним первинним пакуванням, ми можемо допомогти з дизайном упаковки, вторинною упаковкою та маркуванням, а також із вимогами щодо спеціалізації логістики, включаючи безпеку перевезень. Досвід «Фармак» як постачальника активних фармацевтичних інгредієнтів (АФІ) складає понад 98 років.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

років досвіду

Пропонуємо різні формати співпраці

Запрошуємо до співпраці

З будь-яких питань стосовно контрактного виробництва надсилайте Ваші листи/запити на електронну адресу:  t.cherevychna@farmak.ua