Ліки утилізуй – планету рятуй! «Фармак» та «Аптека Доброго Дня» закликають киян здавати протерміновані ліки

IMG_6407

З 1 листопада стартує спільний пілотний проєкт «Фармак» та мережі «Аптек Доброго Дня», завдяки якому жителі столиці зможуть здати ліки, в яких закінчився термін придатності. Всі зібрані медикаменти будуть безпечно утилізовані шляхом спеціалізованого високотемпературного спалювання, що виконується уповноваженою ліцензованою підрядною організацією ТОВ «Втормаг».

Протерміновані ліки будуть приймати з листопада по січень у 30 закладах мережі Аптек Доброго Дня у Києві, де встановлені спеціальні урни. До утилізації приймаються ліки у блістерах, флаконах та тубусах.

​​Турбота про екологію Києва: «Фармак» під час війни інвестував у нову систему очищення стічних вод

photo1669723981

Лідер фармацевтичного ринку України «Фармак» інвестував 50 млн гривень у сучасну систему очищення стічних вод на своєму підприємстві у Києві, яка запрацювала цієї осені. Навіть у часи війни компанія дотримується своєї стратегії сталого розвитку та відповідального ставлення до екології.

“Фармак” скоротив викиди в атмосферу на 33,1% в 2020 році

Инфографика

Великий виробник лікарських засобів компанія “Фармак” (Київ) в 2020 році скоротила викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря на 33,05% в порівнянні з 2019 роком.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

“У 2020 році cуттєво зменшилися викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, в загальному на 33,05%, зокрема по котельні – на 14,89% (враховуючі СО2) або на 50,67% (без врахування СО2)  в порівнянні з 2019 роком завдяки експлуатації нових котлів Vitomax компанії Viessmann та відносно теплий осінньо-зимовий період, що дало змогу зекономити споживання природного газу на 13,45% порівняно з минулим роком”, – йдеться в повідомленні.