​​Турбота про екологію Києва: «Фармак» під час війни інвестував у нову систему очищення стічних вод

photo1669723981

Лідер фармацевтичного ринку України «Фармак» інвестував 50 млн гривень у сучасну систему очищення стічних вод на своєму підприємстві у Києві, яка запрацювала цієї осені. Навіть у часи війни компанія дотримується своєї стратегії сталого розвитку та відповідального ставлення до екології.

«Фармак» забезпечує сім’ї городиною та підтримує продовольчу безпеку країни

photo1655878683 (3)

В умовах війни питання продовольчої безпеки гостро постало перед Україною та світом. Адже наша країна відіграє важливу роль у світовому постачанні продовольства та забезпечує продуктами внутрішній ринок.

Сьогодні частина територій, що раніше використовувалась для вирощування врожаю, окупована російськими загарбниками. Окрім того, окупанти крадуть аграрну техніку, знищують продовольчі склади, руйнують дороги. Робота українських фермерів знаходиться під загрозою. І, що ще гірше, жителі сіл втратили можливість годувати родину з власного городу.

“Фармак” скоротив викиди в атмосферу на 33,1% в 2020 році

Инфографика

Великий виробник лікарських засобів компанія “Фармак” (Київ) в 2020 році скоротила викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря на 33,05% в порівнянні з 2019 роком.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

“У 2020 році cуттєво зменшилися викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, в загальному на 33,05%, зокрема по котельні – на 14,89% (враховуючі СО2) або на 50,67% (без врахування СО2)  в порівнянні з 2019 роком завдяки експлуатації нових котлів Vitomax компанії Viessmann та відносно теплий осінньо-зимовий період, що дало змогу зекономити споживання природного газу на 13,45% порівняно з минулим роком”, – йдеться в повідомленні.