«Фармак» підтримав ініціативу «Безпечна освіта», що облаштовує укриття у навчальних закладах України

329539622_5603868166407308_2575433630553394052_n

Компанія виділила 400 тисяч гривень на створення сучасного та комфортного укриття у Заводському ліцеї, що на Сумщині. Завдяки допомозі компанії, понад 350 учнів ліцею зможуть повернутися до безпечного навчання у закладі.

Внаслідок бомбардувань в Україні постраждав 2461 навчальний заклад, 284 з них було повністю знищено. Сьогодні існує загроза обстрілу інших закладів освіти, особливо тих, що знаходяться неподалік від зони ведення активних бойових дій.

«Фармак» обговорив майбутнє української фармацевтики з молодими науковцями

ШМН

29 жовтня 2021 року фармацевтична компанія «Фармак» провела ІХ науково-практичну конференцію Школи молодих науковців «Наука та сучасне фармацевтичне виробництво».

До експертного обговорення актуальних питань фармацевтики долучилися науковці, студенти і аспіранти профільних українських ВНЗ та молоді фахівці компанії «Фармак».

У ході секційного засідання заслухали 28 доповідей молодих науковців, що представляли Національний фармацевтичний університет, Національний університет «Львівська політехніка», Запорізький державний медичний університет, Національний університет харчових технологій, Києво-Могилянську академію та Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара.

Теми доповідей цьогоріч були присвячені роботизації та автоматизації процесу виробництва ліків, сучасним методам оцінки смаку та їх використання при розробці ліків, бактеріоцинам, як  альтернативі антибіотикам, впливу інсуліну на метаболізм глюкози в клітинах раку молочної залози, нормативно-правовому регулюванню проведення імунізації населення в Україні та ін.

 

«Фармак» провів міжнародний Хакатон для студентів фармацевтичних спеціальностей

DSC_0041

На минулому тижні фармацевтична компанія «Фармак» провела міжнародний онлайн «Хакатон Farmak Science Start 2.0» для студентів та випускників магістратури за спеціальностями хімія, фармація, біотехнології та біоінженерія. До заходу долучилися учасники з України, Німеччини та Польщі.

«Фармак» перша українська компанія, що проводить хакатони для фармацевтичних спеціальностей. Цього року компанія отримала більш ніж 300 заявок на участь, серед яких було відібрано 32 студенти та сформовано 4 команди. Відбір учасників хакатону відбувався шляхом онлайн-тестування з профільних фахових питань.