Турбота про здоров’я постраждалих від окупації: «Фармак» втретє підтримав проєкт «Мобільні лікарі»

мобільні лікарі 1

Вже втретє за підтримки «Фармак» проєкт «Мобільні лікарі» допоміг людям з деокупованих територій пройти обстеження лікарів та отримати ліки. Цього разу, на минулих вихідних, медики прибули до села Пакуль Чернігівської області, що знаходиться за близько 12 км від кордону з білоруссю, яке постраждало від російської агресії.

Села та міста, які були в окупації, пережили страшні події: тортури, голод, обстріли, постійний страх, відсутність найнеобхідніших речей, води, засобів гігієни. Звісно, все це відобразилося на здоров’ї їхніх мешканців. Багато людей, які залишилися в рідних селах після окупації, — похилого віку, про яких немає кому потурбуватися і їм дуже складно відновитися без сторонньої допомоги.

Завдяки проєкту «Мобільні лікарі» жителі села Пакуль пройшли практично повне медичне обстеження, що дало їм змогу вже розпочати лікування.

«Фармак» виділив 4,5 млн грн на вітамінні комплекси для 20 тисяч дітей

352218887_629697139188095_7996539533322455710_n

Фото. Джерело: СОС Дитячі Містечка України

Компанія «Фармак» передала вітамінні комплекси понад 20 тисячам дітей, що опинилися в складних життєвих умовах. Вітаміни отримали вихованці сиротинців, діти із внутрішньо переміщених сімей та інші потребуючі. Сума допомоги склала понад 4,5 млн грн.

Команда «Фармак» долучилася до Київського півмарафону незламності

IMG_6171
Вчора у Києві на ВДНГ відбувся Київський півмарафон незламності. Важлива подія для спортсменів та усіх небайдужих українців. Захід об’єднав в одному місці тисячі досвідчених спортсменів та бігунів-початківців. Усе заради благодійної мети
— зібрати кошти на закупівлю вузлових турнікетів для медичного батальйону «Госпітальєри».
 
Команда «Фармак» також долучилася. Приєднався навіть наш колега з Узбекистану, який біг в своєму рідному місті, щоб підтримати українців.
 
Загалом фармаківці пробігли 220 кілометрів та передали на благодійність 28 тисяч гривень.