Дієтична добавка

ВізілоТОН® комплекс

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

Каротиноїди, вітаміни і мінерали, що входять до складу ВізілоТОН® комплексу, не утворюються безпосередньо в організмі людини. Тому їх називають есенціальними. Вони надходять в організм з продуктів харчування або під час прийому дієтичних добавок, які їх містять.

ВізілоТОН® комплекс можна використовувати як додаткове джерело омега-3-поліненасичених жирних кислот, антиоксидантів, а також макулярних пігментів (зеаксантин і лютеїн).

Активні речовини дієтичної добавки ВізілоТОН® комплекс допомагають створити оптимальні дієтологічні умови, що сприяють збереженню гостроти зору і забезпеченню нормального функціонування не тільки системи зору, але й серцево-судинної, нервової, імунної, репродуктивної системи й опорно-рухового апарату.

Активні речовини ВізілоТОН® комплекс допомагають захистити організм від надмірної кількості вільних радикалів.

Капсули

Пероральне застосування

Для дорослих з 18 років

Завантажити листок-вкладення до дієтичної добавки
Орієнтовна ціна в аптеках: ,, грн.
Замовити на:

Інструкція до застосування

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТА

Склад

Вміст

в 1 капсулі

Активний компонент
Омега-3-жирні кислоти з риб’ячого жиру417 мг104 мг докозагексаєнової кислоти (ДГК), 146 мг ейкозапентаєнової кислоти (ЕПК) та ін.
вітамін С150 мг150 мг вітаміну С
натуральний вітамін Е 67 % (D-альфа-токоферол)30 мг20 мг вітаміну Е
лютеїн 20 %25 мг5 мг лютеїну
цинку оксид12,82 мг10 мг цинку
зеаксантин  20 %5 мг1 мг зеаксантину
міді (II) сульфат безводний2,5 мг1 мг міді

 

допоміжні речовини: жовтий бджолиний віск Clover, стеарат магнію, соєвий лецитин без ГМО;

оболонка: желатин, гліцерин, діоксид титану Е-171, жовтий оксид заліза E-172, червоний оксид заліза E-172.

 РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

Каротиноїди, вітаміни і мінерали, що входять до складу ВізілоТОН® комплексу, не утворюються безпосередньо в організмі людини. Тому їх називають есенціальними. Вони надходять в організм з продуктів харчування або під час прийому дієтичних добавок, які їх містять. ВізілоТОН® комплекс можна використовувати як додаткове джерело омега-3-поліненасичених жирних кислот, антиоксидантів, а також макулярних пігментів (зеаксантин і лютеїн). Активні речовини дієтичної добавки ВізілоТОН® комплекс допомагають створити оптимальні дієтологічні умови, що сприяють збереженню гостроти зору і забезпеченню нормального функціонування не тільки системи зору, але й серцево-судинної, нервової, імунної, репродуктивної системи й опорно-рухового апарату. Активні речовини ВізілоТОН® комплекс допомагають захистити організм від надмірної кількості вільних радикалів

ЗАГАЛЬНІ ВЛАСТИВОСТІ:

Щоб відновлювати потенціал здоров’я з часом людині потрібні вітаміни та мікроелементи, для очей для поліпшення зору, а також в цілому для покращення функціонування організму.

ВізілоТОН® комплекс поєднує в собі три категорії поживних речовин: каротиноїди (зеаксантин і лютеїн), омега-3-поліненасичені жирні кислоти, вітаміни Е, С і мікроелементи (цинк і мідь), користь яких, для організму людини є обгрунтованою в науковій літературі.  Нижче наведений більш детальний опис властивостей класів речовин та самих речовин, які входять до складу ВізілоТОН® комплекс.

Антиоксиданти. Антиоксиданти захищають клітини від ушкодження вільними радикалами, які прискорюють старіння і руйнування клітин. Вони можуть сприяти вивільненню вільних радикалів і тим самим забезпечувати захист від старіння сітківки і макули. Вільні радикали це молекули, які утворюються в процесі метаболізму клітин. Надлишок вільних радикалів може мати токсичну дію і викликати пошкодження в структурі ліпідів, білків і ДНК, що призводить до погіршення функцій клітин. В нормальних фізіологічних умовах утворення вільних радикалів пригнічується захисною системою, в якій важливу роль відіграють антиоксиданти. Зі збільшенням віку або у людей, які мають незбалансоване харчування, може виникати дефіцит антиоксидантів. У цьому випадку можна доповнити раціон харчування дієтичною добавкою ВізілоТОН® комплекс.

Вітамін Е є антиоксидантом – так званий «вітамін молодості та репродуктивності» захищає мембрани клітин від окисного ушкодження, бере участь у нейтралізації вільних радикалів. Вітамін Е є антигіпоксантом: він здатний стабілізувати мембрану мітохондрій і економити споживання клітинами кисню. Вітамін Е сприяє зміцненню захисних сил організму (спричиняє імуномодулюючий ефект).

Вітамін С необхідний для відновлення окисленого вітаміну E (радикал токоферолу). Вітамін С є однією з основних речовин людського раціону, який необхідний для нормального функціонування кісткової і сполучної тканини. Вітамін С також є антиоксидантом.

Цинк — природний активатор більш ніж 200 ферментів. Цинк сприяє підтримці здорового зору. Він діє як антиоксидант шляхом складних механізмів. Цинк входить до складу багатьох ферментів організму людини і є необхідним для метаболізму вітаміну E. Цинк також є необхідним для засвоєння організмом вітаміну Е.

Мідь відіграє важливу роль у виведенні вільних радикалів. Мідь також необхідна при прийомі дієтичних добавок, які містять цинк. Мідь міститься в м’ясних субпродуктах, молюсках, сухофруктах.

Каротиноїди лютеїн і зеаксантин є потужними антиоксидантами. Каротиноїди — це пігменти жовто-гарячого кольору, що містяться в плодах і овочах, особливо в темно-зелених листових овочах, наприклад, шпинаті. Лютеїн і зеаксантин є ключовими елементами системи захисту очей від пошкоджень в результаті окислювальних процесів. Високий рівень лютеїну і зеаксантину знаходиться в макулі, це — частина ока, що відповідає за центральний зір і гостроту зору. Разом лютеїн і зеаксантин утворюють макулярний пігмент. Каротиноїди відповідають за дві важливі функції ока: 1) блакитний світлофільтр — подібно внутрішнім сонячними окулярами — захищають очі від негативного впливу синьої частини спектру світла; 2) є потужними антиоксидантами. Будь-яке яскраве світло, а особливо випромінювання комп’ютера або телевізора, руйнівно діють на  центральну область сітківки ока. Якщо ця частина сітківки не захищена лютеїном, з часом таке навантаження викликає різні патології в роботі органу зору. Зеаксантин – в організмі накопичується в сироватці крові та в сітківці ока і має великий вплив на правильне функціонування органу зору. Макула складається з нервових клітин, відповідальних за формування зображення в оці, тому зеаксантин впливає на гостроту зору, поглинаючи шкідливе ультрафіолетове випромінювання, захищає очі від фотохімічного пошкодження. Зеаксантин доповнює і підсилює дію лютеїну. Взаємодіючи з лютеїном, як антиоксидант і нейтралізуючи вільні радикали в сітківці ока, зеаксантин, тим самим запобігає пошкодженню кришталика ока.

Лютеїн:

 • захищає сітківку ока від агресивного ультрафіолетового випромінювання;
 • має антиоксидантну дію і зменшує пошкодження тканин ока вільними радикалами;
 • покращує гостроту зору і запобігає виникненню так званої «курячої сліпоти»;
 • допомагає тканинам ока переносити кисневу недостатність;
 • зміцнює кровоносні судини ока;
 • знижує негативні наслідки професійної втоми очей.

Зеаксантин:

 • знімає симптоми втоми очей;
 • сприяє поліпшенню зору;
 • покращує здатність бачити в темряві;
 • обволікає тонкі капіляри сітківки;
 • захищає жовту пляму (макулу) ока від деградації.

Омега-3-незамінні жирні кислоти: кислота докозагексаєнова (ДГК) і ейкозапентаєнова кислота (ЕПК). ДГК і ЕПК — поліненасичені жирні кислоти, які відносяться до омега-3-жирних кислот. Омега-3-кислоти — це незамінні жирні кислоти, що повинні надходити з їжею або дієтичними добавками у випадку незбалансованої дієти. Омега-3-кислоти прискорюють метаболізм і змушують органи нашого тіла працювати злагоджено.

ДГК знаходиться в дуже високих концентраціях у мембранах клітин сітківки, відповідно, вона необхідна для нормального розвитку і функціонування очей.

Сіра речовина мозку містить у собі більше 90% ДГК від усіх поліненасичених жирних кислот. Виснаження ДГК в мозку може призвести до дефіциту пам’яті, зниження когнітивних функцій, здатності до навчання.

ДГК також у високих концентраціях знаходиться в сперматозоїдах, що робить їх більш функціонально активними.

Споживання 400-500 мг/день ЕПК+ДГК призводить до зниження ризиків серцево-судинних захворювань.

Активні речовини ВізілоТОН® комплекс допомагають подолати дефіцит поживних мікроелементів, який може бути пов’язаний з віковими змінами чи викликаний незбалансованим харчуванням (недостатній вміст у раціоні фруктів, овочів і риби). Незбалансоване харчування є одним із факторів розвитку вікових захворювань очей, наприклад вікової макулярної дегенерації.

Тривале вживання вітамінів та мікроелементів, які входять до складу ВізілоТОН® комплекс зменшують ризик розвитку дегенеративних змін у сітківці.

Узагальнюючи вище сказане, ВізілоТОН® комплекс може застосовуватись в якості дієтичної добавки до раціону харчування , а саме:

 • при втомі очей внаслідок тривалого читання, роботи з персональним комп’ютером, носіння контактних лінз, тривалого керування автотранспорту, впливу яскравого освітлення;
 • під час періоду відновлення після офтальмологічних операцій;
 • при порушеннях адаптації зору до умов недостатнього освітлення;
 • у випадках наростання вікових змін сітківки, макулярної дегенерації, катаракти, діабетичної ретинопатії, тощо;
 • при прогресуванні вікової дегенерації макули;
 • під час планування майбутньої вагітності;
 • при ускладненнях вагітності та зниженню ризику викидня;
 • покращення загального стану шкіри, волосся та нігтів;
 • запобігання старінню шкіри завдяки комплексній дії (призупиняє процеси старіння, сприяє розгладженню мімічних зморшок, збільшення пружності шкіри та її еластичності через покращення кровообігу);
 • запобігання випадіння волосся;
 • при проблемах чоловічої фертильності, для нормальної рухливості сперматозоїдів.

Застереження при застосуванні:

підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Не перевищувати вказану добову дозу. Добавку дієтичну не слід використовувати як заміну повноцінного харчування.

Перед застосуванням обов’язкова консультація  лікаря.

Спосіб застосування:

Дорослим рекомендовано приймати по 1 капсулі на добу разом із їжею.

Рекомендований термін застосування:

До 12 тижнів. В подальшому термін застосування узгоджується з лікарем.

Побічні реакції:

При застосуванні дієтичної добавки ВізілоТОН® комплекс в окремих випадках можливий розвиток порушення з боку травного тракту. Як правило, такі порушення виявляються відрижкою рибним смаком і нудотою.

Дані явища такі ж, як при вживанні натуральних продуктів.

Не є лікарським засобом.

Без ГМО.

Форма випуску:

м’які желатинові капсули.

Упаковка:

по 15 капсул у блістері, по 2 блістери у пачку.

Зберігання:

зберігати при температурі не вище  25 °С, в недоступному для дітей місці.

Кінцева дата застосування та номер партії: зазначена на упаковці.

Термін придатності:

2 роки.

Виробник:

ПАТ «Фармак», Україна, 04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 63

Виготовлено: Х.С. КЛОВЕР ПРОДУКТОС І СЕРВІСІОС СЛ, C/ Аліканте 8-10 28500 Арганда-дель-Рей, Мадрид, Іспанія для ПАТ «Фармак», Україна.

Реклама дієтичної добавки. Не є лікарським засобом.