Article in the original language
В Україні третій рік продовжується повномасштабна війна з агресором Російською Федерацією. В цей важкий для країни час на допомогу ЗСУ та громадянам приходять українські компанії, які з перших днів війни підключились до масштабних проєктів, націлених на допомогу як військовим, так і цивільному населенню. Фокус зібрав кілька важливих кейсів, як саме бізнес допомагає наблизити перемогу.
Повномасштабне вторгнення РФ в Україну вплинуло на усіх, не виключення – і великі українські компанії. Соціальні проєкти компаній видозмінюються відповідно до нових викликів. Великий бізнес цілеспрямовано долучається до допомоги громадянам, постраждалим від війни, та перераховує сотні мільйонів чи навіть мільярди на потреби Збройних Сил України. Допомога українцям та армії – тепер пріоритет номер один для відповідального українського бізнесу, що в найважчий для України час не може лишатись осторонь та продовжує масштабні проєкти підтримки, щоб наблизити перемогу України. Фокус зібрав у одному матеріалі кейси компаній, які надають надважливу допомогу ЗСУ та українцям.
[…]
Компанія “Фармак”: FPV, зарядні станції, старлінки
Фармацевтична компанія “Фармак” та Благодійний фонд Родини Жебрівських з самого початку вторгнення РФ в Україну допомагає Збройним Силам. Така підтримка включає регулярну передачу військовим потрібних їм старлінків, безпілотників, зарядних станцій. Наприклад, у компанії повідомили, що на запит військових передано 5 старлінків, 6 квадрокоптерів, 18 FPV-дронів та 10 зарядних станцій військовим. Загальна сума допомоги склала 2 млн грн. Крім того, Благодійний фонд Родини Жебрівських передав дві системи антидронового захисту КВЕРТУС AD COUNTER FPV загальною вартістю 210 тис. грн для військової частини, в якій служить співробітник фармацевтичної компанії “Фармак”.
Також компанія регулярно підключається до великих зборів, які оголошують фонди. Так, влітку студенти Київської школи економіки (KSE) оголосили збір на повністю оснащені гелікоптери, які зможуть евакуювати поранених з гарячих точок. Такі медеваки обладнані усім необхідним: апаратом ШВЛ, моніторами, апаратом, який стежить за роботою серця та іншим – коштують приблизно 1 млн доларів. Компанія “Фармак” також підтримала збір. Тепер готовий гелікоптер транспортує поранених і рятує життя.
Підтримка компанії включає регулярну передачу військовим потрібних їм старлінків, безпілотників, зарядних станцій
А в минулому місяці платформа United24 разом із партнерами розпочала збір коштів на закупівлю 35 морських дронів Sea Baby для СБУ. Вже за 36 годин учасникам вдалося зібрати необхідну суму 297,5 млн грн. Фармацевтична компанія “Фармак” також зробила свій внесок, задонативши 1 мільйон гривень.
Загалом від початку повномасштабної війни “Фармак” та Благодійний фонд Родини Жебрівських спрямували на підтримку армії на гуманітарні потреби у зв’язку з війною понад 193 млн грн.