Володимир Костюк

Виконавчий директор АТ «Фармак»

Бер 25, 2020

«Фармак» – підприємство стратегічного значення

Сьогодні весь світ переживає важкі часи. Небезпечний вірус кинув виклик усьому людству. Практично всі країни закрилися на карантин, щоб боротися з пандемією. Україна, як ви знаєте, не виняток.

У небезпеці всі. Вірус змусив нас триматися один від одного на відстані, але він не зробив нас безсердечними і черствими людьми, він не вбив в нас людяність і бажання допомагати у важку хвилину.

Фармаківців завжди відрізняло милосердя, завзятість і високий ступінь відповідальності перед собою, своїми колегами, Компанією і країною.

«Фармак» – підприємство стратегічного значення. Наші ліки сьогодні особливо важливі й потрібні. Ми не можемо зупинити виробництво. Адже на кону життя мільйонів пацієнтів, яким необхідні наші ліки для лікування діабету, серцево-судинних захворювань, проблем з ендокринною системою тощо. Ми повинні щодня виходити на роботу для виконання головної місії: робити доступним лікування сучасними і ефективними лікарськими засобами.

Компанія прикладає всі зусилля, щоб зберегти здоров’я співробітників і організувати безперебійне виробництво в умовах епідемії.

 

Назад на головну