Інна Асташонак

Директор Представництва АТ «Фармак» у Республіці Білорусь

Жов 28, 2020

Максимум зусиль для розвитку Компанії на фармацевтичному ринку Білорусі

Незмінні цінності «Фармак» цілковито підтримуються в роботі Представництва Компанії в Білорусі. Якість наших препаратів, інноваційність, професіоналізм, зростання та залучення співробітників дозволяють нам бути конкурентоспроможними на ринку нашої країни. Команда Представництва докладає максимум зусиль для підвищення продажів і частки Компанії на фармацевтичному ринку Білорусі.

Основні якості, які ми цінуємо в співробітниках, – професіоналізм, орієнтованість на клієнта, націленість на результат, наполегливість, комунікабельність, залучення. Варто зазначити, що залучений співробітник – ключова перевага успішної компанії. На залучення впливає грамотна постановка цілей і завдань, які, з одного боку, будуть до снаги працівникам, а з другого – сприятимуть їх зростанню та підвищенню якості роботи. Співробітник чітко розуміє, що від його внеску залежить і загальний результат, і особистий розвиток.

Ще один важливий момент – стосунки між колегами, а також між підлеглими й керівниками, які повинні бути максимально відкритими, без інтриг, а робота — максимально комфортною. Тому відкритість – це ще одна цінність, яку хотілося б відзначити. Я переконана, що здорова атмосфера в колективі є сприятливим чинником для професійного зростання кожного співробітника й розвитку компанії в цілому. У дружній згуртованій команді є можливість і працювати з великим задоволенням, і досягати більш високих результатів.

Назад на головну