Володимир Костюк

Виконавчий директор

Січ 24, 2019

Медицина в країні має бути на високому рівні

За рівнем смертності Україна посідає 26 місце у світі, згідно з даними ООН за 2010–2015 роки основними причинами смерті в країні на сьогодні є хвороби системи кровообігу, новоутворення, суїцид і ДТП, ускладнення після операцій. Щорічно “Фармак” випускає більш ніж 20 нових лікарських препаратів, спрямованих на лікування та профілактику різних захворювань, зокрема й у тих, що входять до групи ризику для українців. Це складні генеричні лікарські препарати з доведеною ефективністю, які розроблені та виготовлені нашими співробітниками на найсучаснішому європейському обладнанні, що тільки може бути у фармацевтичній сфері. Ці лікарські препарати з однієї й тієї ж лінії, сертифікованої GMP, ідуть як в українські аптеки, так і в європейські, що ще раз доводить високу якість ліків, які ми випускаємо. І нам як фармацевтичній компанії дуже важливо, щоби медицина в країні залишалася на високому рівні і відповідала сучасним вимогам і потребам суспільства.

Підтримувати високий рівень знань і практики українських лікарів відповідно до світових тенденцій і стандартів – наше головне завдання, яке системно реалізовує “Фармак” у межах програми “Рівень” із початку 2010 року. 

Держава в межах програм реімбурсації вибрала напрями, найважливіші для країни – це серцево-судинні захворювання, діабет ІІ рівня, бронхіальна астма. І забезпечує необхідними ліками українців, які їх потребують. Ми ж, у свою чергу, прагнемо, щоби лікарі, які працюють у цих та інших напрямах, змогли надати кваліфіковану допомогу, використовуючи знання й досвід, набуті на тренінгах, у межах нашої програми. У нинішньому світі передових технологій неможливо бути осторонь прогресу. Тому ми надаємо можливість проходити практику на сучасному обладнанні майбутнім лікарям і провізорам з семи вишів країни. І зі студентської лави не припиняємо допомагати їм удосконалювати свої знання та вміння. У 2018 році “Фармак” провів навчання для медиків у сфері акушерства та гінекології, анестезіології, хірургії, неврології, діабету, травматології. Із нових напрямів, які ми відкрили 2018 року, це – гастроентерологічні тренінги, школа небулайзерної терапії для педіатрів та навчання фельдшерів швидкої допомоги.

Назад на головну