Володимир Костюк, виконавчий директор АТ «Фармак»

Лип 13, 2020

Ми стали одними з ініціаторів розробки в Україні комплексної програми фармацевтичної безпеки

“Фармак” – член всеєвропейської організації виробників генеричних ліків – Medicines for Europe, яка сьогодні співпрацює з Європейською Комісією щодо стабільності поставок лікарських засобів. Членство в цій організації дало нам можливість бути в курсі проблем, з якими зіткнеться українська медицина. Тому ми стали одними з ініціаторів розробки в Україні комплексної програми фармацевтичної безпеки.

Ми як члени Глобального договору ООН розуміємо важливість об’єднання бізнесу для процвітання і миру на Землі. В умовах пандемії значення партнерства на різних рівнях суттєво зросла. В першу чергу взаємодія держави і бізнесу. В Україні більшість лікарень забезпечуються за рахунок державних коштів. У період пандемії у держави не було можливості оперативно відреагувати на зростання попиту на специфічне обладнання і медикаменти. Тоді підключився бізнес, і “Фармак” спільно з благодійним фондом сім’ї Жебрівских забезпечив апаратами ШВЛ, ліками, захисними костюмами, дезінфекторами, цифрової ультразвукової діагностичної системою та іншим обладнанням палати інтенсивної терапії 17 лікарень різних областей України і військовий госпіталь.

Ми приймаємо участь у лікувальному процесі – від діагностики до боротьби з ускладненнями від COVID-19 (серцева або легенева недостатність). Один наш лікарський препарат, що допомагає в боротьбі з ускладненнями від COVID-19, ми поставляємо в Швецію, Великобританію та інші країни. Нам дозволили зробити це, тому що наше виробництво сертифіковане по системі європейської якості.

Назад на головну