Вікторія Кондрашихіна

Директор з персоналу АТ «Фармак»

Гру 06, 2019

Зростання співробітників та можливості для розвитку в компанії “Фармак”

“Фармак” — це компанія, яка об’єднує висококласних фахівців та експертів і 10 років є лідером фармацевтичної галузі в Україні.

Для своїх співробітників ми виступаємо соціальним партнером і надаємо можливості для розвитку. Фармаківці отримують конкурентну та прозору заробітну плату, яка переглядається щорічно на основі міжнародних оглядів заробітних плат. За останні п’ять років заробітна плата на підприємстві зросла в 2,5 раза. Але однієї конкурентної оплати праці для утримання ви­сококласних спеціалістів вже замало.

Я вважаю, що набагато важливіше створити умови для розвитку та мотивації співробітників досягати більшого разом з компанією. Тому одна з наших цінностей — зростання, що означає: розвиваючи людей, зростає і компанія “Фармак”.

2019 р. у “Фармак” розпочато проект по трансформації корпоративної культури. Оновлена корпоративна культура будуватиметься на залученості людей у процеси компанії, взаємоповазі та довірі і, як результат, зробить кожного з нас ще ефективнішими у досягненні наших цілей та цілей компанії.

Для підтримки прагнення людей до постійного вдосконалення і розвитку у “Фармак” реалізовується ряд проектів. Це, наприклад, програма внутрішнього навчання “Soft skills Training Farmak”. Співробітники компанії, які володіють експертними знаннями і навичками в тій чи іншій області, передають їх своїм колегам.

У нашій компанії є власні школи менеджерів різних рівнів та програма кадрового резерву, які покликані розвивати управлінські навички учасників. Ми пишаємося тим, що за дев’ять місяців 2019 р. 84% керівних посад ми закрили внутрішнім резервом.

Співробітники компанії отримують цінний досвід і набувають нових компетенцій, беручи участь у внутрішніх та зовнішніх проектах компанії, пов’язаних з виробничою діяльністю. Фармаківці мають можливість співпрацювати з іноземними консультантами та брати участь у семінарах, конференціях, виставках як в Україні, так і за кордоном. Так, минулого року 58 фахівців пройшли навчання в Чехії, Данії, Німеччині, Австрії та Іспанії.

Ми підтримуємо прагнення до саморозвитку, тому у “Фармак” функціонує власна корпоративна бібліотека. Зараз у ній налічується 9 тис. видань, і кожен співробітник може замовити будь-яку книгу.

Для нас важливо, щоб всередині компанії розвивалась науково-дослідницька та інноваційна діяльність. Саме тому щороку ми проводимо “Школу молодого науковця”, яка вже стала міжнародною платформою для представлення наукових здобутків та обміну ідея­ми між нашими співробітниками, студентами та молодими науковцями.

Ми можемо пишатись тим, що в нашій команді 35 кандидатів наук та шість докторів наук, які своїм прикладом мотивують колег.

Одним з мотиваційних заходів у компанії є “Кафетерій мотивацій”, що дає змогу обрати компенсацію за одним з трьох напрямків: розвиток та придбання книг, відпочинок і спорт.

Компанія гарантує своїм працівникам соціальну захищеність і дотримання норм законодавства про працю, чим опікуються Колективний договір та профспілка компанії.

Також “Фармак” турбується про здоров’я співробітників і надає безкоштовне медичне страхування. Допомагає у цій турботі і профспілка компанії, яка надає працівникам путівки в санаторії, а дітям — в оздоровчі табори.

Працюючи в нашій компанії, ви зможете реалізувати свій потенціал та жити цікавим і насиченим корпоративним життям, адже ми постійно проводимо різноманітні заходи: корпоративні свята, майстер­-класи, воркшопи з англійської мови, спортивні заходи, благодійні ярмарки та заходи для дітей співробітників. Для покращення емоційного стану людей щосереди в компанії проходить “MINDFULNESS: дихальна гімнастика”.

Назад на головну