«Фармак» долучився до першого Procurement Career Day – зустрічі професійних закупівельників у Київській школі економіки (KSE)

Однією з ключових цінностей компанії Фармак є професіоналізм. Так, саме висока кваліфікація кожного співробітника та компанії в цілому є основою успіху та гарантією якості нашої продукції.

Тому ми тісно співпрацюємо з провідними освітніми закладами, які підвищують рівень професіоналізму українських фахівців у різних напрямках. В рамках такої співпраці представники компанії «Фармак» долучилися до KSE Procurement Career Day, який відбувся 30-го вересня. Під час зустрічі ми поговорили про soft skills для професійної трансформації закупівельників та найбільш затребувані hard skills для закупівельників в Україні та світі. Особливу увагу приділили обговоренню тенденцій напрямку Procurement та очікувань потенційних пошукачів у цій сфері.

Ця зустріч мала особливу актуальність, адже наразі ми шукаємо нового члена команди відділу комерційних закупівель, який уміло співпрацювати з постачальниками в інтересах компанії. Детальніше про вакансію тут.

До слова, компанія «Фармак» вже не один рік реалізовує успішні проєкти спільно з KSE. «Фармак» посприяв облаштуванню навчальних просторів нового кампусу KSE, а також посиленню наявних і запуску нових освітніх напрямів. Ми стали першим корпоративним партнером фонду KSE, який продовжив підтримку освітніх програм навчання талановитих студентів після початку російського вторгнення. Крім того, «Фармак» підтримує проєкт «Безпечна освіта», завдяки якому діти по всій Україні повернуться до безпечної та якісної офлайн-освіти. Пишаємося плідною співпрацею з KSE!

Procurement-Career-Day

Назад до Життя з фармак

Ще більше подій