«Фармак» надав стипендії кращим студентам 3-х вишів України

Життя Фармак (7)

В натхненні та в жазі до постійного вдосконалення народжуються інновації. Тож «Фармак» продовжує надихати та підтримувати прагнення української молоді стати взірцевими фахівцями фармацевтичної галузі.

Одним із напрямків підтримки талановитих студентів є щорічний стипендіальний проєкт компанії «Фармак», який розпочато ще в 2021 році спільно з Національним фармацевтичним університетом.

3

Цього року участь у відборі взяли 26 студентів із 3 вишів України – КНУ ім. Т.Шевченка, КНУТД та НФаУ. Із них конкурсною комісією нашої компанії обрано 8 переможців, які виявили неабияку активність у науковій та практичній діяльності в галузі фармації.

Відбір стипендіатів проводиться на конкурсній основі. Для отримання стипендії учасники відбору мали продемонструвати свої академічні досягнення, здібності та прагнення до саморозвитку, і вони це зробили на відмінно!

2

Ми пишаємося можливістю підтримувати талановитих студентів та сприяти розвитку фармацевтичної галузі в Україні. Особливо радіємо, коли наші стипендіати обирають «Фармак» своїм першим місцем роботи.

1

Назад до Життя з фармак

Ще більше подій