Фінал хакатону «#CVIDOMI: відбудовувати країну»

17 червня відбувся фінал хакатону «#CVIDOMI: відбудовувати країну», який проводила Мала академія наук у партнерстві з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення України та в рамках співпраці з бізнес-інкубатором МАН «Ukrainian Future». Мета цієї події – запросити український бізнес та представників влади до діалогу з молоддю України, створити додаткову мотивацію для майбутніх професіоналів та показати, що цілком реально знайти своє покликання та самореалізацію в межах своєї країни.

Хакатон спонукав майбутніх відбудовувачів і відбудовувачок України – учнів 8–11 класів – упродовж двох тижнів генерувати ідеї інноваційних і дослідницьких проєктів у різних галузях: екологія, медицина та здоров’я, технології та інженерія, освіта, сільське господарство. Зокрема, низка проєктів була присвячена лікуванню та реабілітації військовослужбовців.

До проведення хакатону долучилася і компанія «Фармак». Одним із членів професійного журі, яке оцінювало проєкти 15-ти команд, був Тимур, співробітник нашої компанії. Він відзначив високий рівень організації заходу, а також цілеспрямованість юних дослідників, їхній свідомий підхід до вибору свого майбутнього життєвого шляху. А команда, що перемогла з проєктом тримача-підвісу для використання крапельниць у польових умовах, отримала подарунковий набір брендованої продукції компанії «Фармак».

Щиро дякуємо організаторам та учасникам хакатону за такий цінний нині захід та вже чекаємо на нові проєкти!

Дизайн без назви (2)

Назад до Життя з фармак

Ще більше подій