Історія новачка

Привіт, друзі! Я – Тетяна. Нещодавно я приєдналася до крутої команди відділу комерційного контролінгу компанії Farmak, і невимовно рада цьому!

Як кажуть, перше враження – найважливіше. І тут Farmak приємно здивував! Це, мабуть, перша компанія, де я відчула себе не просто новачком, а частиною команди з самого початку. HR фахівці у перші дні роботи надали мені усі необхідні інструкції, а мій керівник був завжди поруч, готовий допомогти розібратися з будь-яким питанням. Такого саппорту я ще ніде не зустрічала!

Приємно і те, що я не лише вчуся новому, а й можу поділитися власним досвідом. Це як обмін крутими лайфхаками з друзями – завжди цікаво й корисно.

Окремо хочу сказати про співробітників Farmak. Це неймовірно позитивні, привітні та щирі люди, які завжди готові підтримати. Спілкуватися з фармаківцями – справжнє задоволення. Навіть коли виникають якісь складнощі, вони завжди відкриті до діалогу.

І знаєте, що найкрутіше? З кожним днем робочі завдання та виклики ростуть, але це настільки поступово і комфортно, що я не відчуваю жодного стресу. З нетерпінням чекаю нових задач, адже впевнена: попереду – нові досягнення!

Раджу усім приєднуватися до команди Farmak, адже це не просто робота. Farmak – це, передусім, турбота про людей!

Історія новачка

Назад до Життя з фармак

Ще більше подій