Історія новачка

Історія новачка

Привіт, мене звати Інна. Нещодавно я приєдналася до чудової команди Procurement компанії «Фармак», і вже встигла переконатися, наскільки це круто!

Я маю великий професійний досвід, тож під час перших місяців роботи більше часу витратила на те, щоб заглибитися у предмет закупівлі та познайомитися зі своїми колегами. Тому для мене процес адаптації проходив максимально швидко, це були перші тижні. Потім я повністю занурилася в робочі процеси, хотіла проявляти себе не як новачок, а вже як спеціаліст.

Що стосується адаптації в цілому, було помітно, що на мене чекали і мій керівник, і мої колеги. Мене дуже тепло зустріли, підготували робоче місце, забезпечили необхідною технікою, провели екскурсію. У мене був прекрасний наставник – мій колега – людина відкрита, професійна, комунікабельна, готова ділитися своїми знаннями, та досвідом, як і всі мої колеги. Це великий плюс, тому після місяця роботи я відчула: це – моє місце, це – мої люди. Я була дуже задоволена тим, що стала частиною цієї компанії і команди, тому що колектив відіграє велике значення.

«Фармак» – це місце самореалізації та зростання. Я маю можливість вносити свої пропозиції щодо покращення робочих процесів і бути впевненою, що керівник їх оцінить. Це мені дуже імпонує. Я раджу своїм знайомим приєднуватися до «Фармак», тому що тут є баланс між роботою та особистим життям. Я маю час на свій саморозвиток, це для мене досить важливо.

Я кожного ранку прокидаюся, і мені хочеться йти на роботу, відкривати ноутбук, пропонувати ідеї. Тут вислухають, підтримають. Мені подобається, що я можу бути корисна не тільки в своєму напрямку, а ще й в додаткових проєктах. Я налаштована на трансформації, на оптимізацію у своїх напрямках. Ідей дуже багато!

Назад до Життя з фармак

Ще більше подій