Відбувся освітній проєкт Farmak_Lab 2023

Понад 20 студентів та викладачів із 3-х провідних університетів країни відвідали щорічний освітній проєкт Farmak_Lab 2023!

23 листопада компанію відвідали студенти КНУ ім. Т. Шевченка, КПІ, НУХТ. Відкрила Farmak_Lab HR-фахівчиня Віталія і розповіла нашим гостям про те, які перспективи відкриваються перед молодими фахівцями у «Фармак». Основна ж частина заходу була присвячена темі «Сучасні методи аналітичного контролю в фармацевтичному виробництві», інсайтами якої поділилася Юлія, начальниця відділу аналітичної розробки. Також студенти відвідали високотехнологічне виробництво компанії та побачили на власні очі, як створюються ліки. А побачити цей процес вперше – завжди захоплююче!

Farmak_Lab – це не лише можливість для студентів дізнатися про сучасні досягнення фармацевтичної індустрії з вуст провідних експертів компанії, а й враження, що залишаться у пам’яті надовго. Ми впевнені, що це не просто проєкт, а можливість для молоді відкрити для себе сучасний та технологічний світ українського фармацевтичного виробництва!

Ми продовжуємо працювати та розвивати наші освітні проєкти, тож долучайтеся! Адже знаємо, сьогодні як ніколи важливо показувати молоді, наскільки сучасним та інноваційним є українське фармацевтичне виробництво. Ми хочемо, щоб найталановитіші випускники залишалися в Україні та розвивали фармацевтичну галузь.

Майбутнє – у наших руках, і разом ми зробимо Україну сильною, незалежною та щасливою!

Життя Фармак

Назад до Життя з фармак

Ще більше подій