Віртуальний HR-тур до компанії «Фармак»: трансформація в системі управління персоналом лідера фармацевтичного ринку України

Фінальна презентація

12 грудня компанія «Фармак» зібрала в онлайні спеціалістів по роботі з персоналом з різних куточків України. Під час віртуального HR-туру директорка з персоналу Вікторія Кондрашихіна разом із колегами розповіла про те, якої трансформації зазнали HR-процеси в «Фармак» впродовж останніх років, та як ці зміни сприяють розвитку компанії.

Гості HR-туру занурилися в історію створення та розвитку компанії, ознайомилися з корпоративною культурою, дізналися, як відбувалася трансформація HR-процесів впродовж останніх 12-ти років. Спеціалісти компанії поділилися широким досвідом автоматизації процесу кадрового адміністрування, впровадження системи грейдів, каскадування цілей та оцінки по КРІ. Розповіли про особливості оптимізації та автоматизації системи підбору, оцінки та адаптації персоналу у фармі, що дало змогу продовжити ефективно працювати під час пандемії та в умовах повномасштабного вторгнення.

Окрему увагу приділили системі навчання в «Фармак», яка побудована на основі міжнародних регуляторних вимог GMP і направлена на те, щоб персонал компанії мав компетентність у всіх процедурах, за якими працює. Втім, ми живемо в динамічному світі, тому одних лише hard skills стає недостатньо для розвитку компанії. Тому ми поступово зміщуємо фокус уваги з розвитку навичок на розвиток потенціалу і мислення, більше орієнтуємося на практичне навчання.

Поговорили і про ключові напрямки розвитку корпоративної культури. А саме – про традиції визнання здобутків фармаківців, корпоративні свята, волонтерство. Поділилися досвідом розробки та впровадження програми підтримки ветеранів, яка включає супровід та адаптацію після повернення з фронту, юридичну та психологічну підтримку, навчання для керівників та співробітників компанії.

«HR-тур – чудова можливість поділитися з колегами практичним досвідом щодо розвитку системи управління персоналом, а також – важливістю турботи про команду. Це безперервний процес, який важливо підтримувати, додавати нові підходи, формати та рішення. Наша команда приймає всі виклики та чудово з ними справляється. Тому ми залюбки ділимося своїми напрацюваннями з іншими», – зазначила Вікторія Кондрашихіна.

Зазначимо, HR-тур відбувся в рамках проєкту HUB. HR Today. Запис зустрічі можна переглянути за посиланням.

Назад до Життя з фармак

Ще більше подій