Анна Шведюк

Анна Шведюк

Директор з логістики та закупівель

Анна відповідає за стратегічний розвиток єдиної інтегрованої політики закупок та логістики компанії, а також за забезпечення повного циклу логістичного процесу від закупівлі сировини, матеріалів, товарів та послуг до надходження готової продукції клієнту або дистриб’ютору.

В зону відповідальності Анни входять побудова та функціонування системи закупок на базі єдиних процедурних підходів планування потреб, своєчасне забезпечення компанії всіма необхідними компонентами для виробництва готової продукції, вибір та налагодження з постачальниками партнерських відносин.

Анна працює у компанії «Фармак» 13 років, має кваліфікацію економіста-міжнародника, перекладача з німецької мови, молодшого наукового співробітника з міжнародних економічних відносин. У компанії Анна займала посаду начальника сектору пошуку субстанцій та допоміжних речовин з 2012 року, а з 2013 року – заступника директора з логістики й закупок. Протягом роботи в компанії Анна зарекомендувала себе професіоналом своєї справи, який володіє високими організаторськими здібностями та професійними знаннями і навичками.