Олександр Денисенко

Олександр Денисенко

Директор з безпеки

Олександр Денисенко – директор із безпеки АТ «Фармак» з 2018 року. Відповідає за впровадження міжнародних стандартів та управління комплексною системою корпоративної безпеки компанії: економічною, кадровою, інформаційною, фізичною, технічною тощо. Організовує та контролює проведення внутрішніх перевірок та розслідувань, забезпечує своєчасні заходи з попередження та недопущення протиправних дій і загроз економічним та корпоративним інтересам компанії. Має 20-річний досвід побудови комплексної системи корпоративної безпеки у великих міжнародних та українських корпораціях.

Олександр Денисенко бере активну участь у діяльності низки громадських організацій України, пов’язаних з корпоративною безпекою, охоронною та детективною діяльністю. Є членом правління Асоціації професіоналів корпоративної безпеки України, головою наглядової ради Асоціації приватних детективів України, членом наглядової ради Асоціації особистих охоронців України, членом Української федерації професіоналів безпеки. Також працює в координаційній раді з питань ліцензування охоронної діяльності при Міністерстві внутрішніх справ України і в технічному комітеті з опрацювання імплементації міжнародних стандартів з безпеки.

Олександр – співавтор першого в Україні та Європі навчально-методичного посібника «Основи приватної детективної (розшукової) діяльності». Активний учасник розробки Закону України «Про приватну детективну (розшукову) діяльність». Має ступінь магістра з економіки та права.