Гру 26, 2014

«Фармак» запустив сайт представництва в Узбекистані

Лідер вітчизняного фармацевтичного ринку, компанія «Фармак», запустив сайт свого представництва в Республіці Узбекистан. Ресурс знаходиться за адресою farmak.uz.

Представництво «Фармак» в Узбекистані працює з 2004 року. Хоча, слід зазначити, що продукція вітчизняного фармвиробника була представлена на ринку Республіки Узбекистан ще з початку 1990-х років. За даними інформаційно-аналітичної фармацевтичної бази даних «Drug Audit» компанії «Yevro Farmis», сьогодні «Фармак» в Узбекистані входить у ТОП-10 найкрупніших фармацевтичних виробників на ринку Республіки Узбекистан, займаючи 9-те місце з часткою ринку 2,15 % (у грошовому вимірі, в доларах США).

Ресурс має зручний російськомовний інтерфейс та зрозумілу структуру, який дозволяє максимум за три кліки знайти усю необхідну інформацію.

Майя Сандульська, керівник департаменту маркетингу експортних ринків компанії «Фармак»: «Сайт представництва нашої компанії в Республіці Узбекистан дозволить поглибити комунікацію з цільовою аудиторією на локальному ринку. Дасть можливість максимально оперативно інформувати про нові препарати, які виведено на ринок Республіки Узбекистан, соціальні проекти, які реалізує представництво, про діяльність представництва та самої компанії, наявні вакансії, а також отримувати швидкий зворотній зв’язок від пацієнтів, потенційних партнерів, компаній та установ, зацікавлених у співпраці з представництвом».

Назад до новин

Ще більше новин