Дітей фармаківців учили безпечно спілкуватися в інтернеті

Діти працівників компанії «Фармак» відвідали тренінг «Безпека дітей в інтернеті». Захід відбувся 8 жовтня за підтримки ІТ-партнера компанії – «Майкрософт Україна».

Тренінг проводився в ігровій формі. Під час навчання  діти засвоїли яку інформацію можна розміщувати в інтернеті, а яка може нашкодити їм чи їх рідним. Чи варто довіряти усім, хто «стукається» в друзі в соціальних мережах та чи варто довіряти он-лайн «друзям» та ділитися з ними секретами. Яку лексику варто й не варто використовувати он-лайн. Чи варто довіряти усій інформації, що міститься в світовій павутині.

Тренер на прикладі реальних життєвих ситуацій показав дітям що може трапитися, якщо бути необачним в інтернеті.

Під час командних ігор та інтерактивних завдань діти отримували цінні знання, спрямовані на формування розумного серфінгу інтернету.

Інші новини

Володимир Костюк увійшов до першої двадцятки рейтингу найкращих ТОП-менеджерів країни

Рейтинг опублікував журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших» Журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших», підготовлений командою Delo.UA, визначив 300 топ-менеджерів України.

ПАТ «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України в першому півріччі 2018 року

ПАТ «Фармак» очолює рейтинг маркетуючих організацій за обсягом продажів товарів «аптечного кошика» в грошовому вираженні за підсумками січня-червня 2018 року. Загалом «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України вже більше восьми років (згідно структури маркетуючих організацій в кожному з періодів).

Відкритий лист

ПАТ «Фармак» закликає ЗМІ не розміщувати недостовірну інформацію про компанію