Дітей фармаківців учили безпечно спілкуватися в інтернеті

Діти працівників компанії «Фармак» відвідали тренінг «Безпека дітей в інтернеті». Захід відбувся 8 жовтня за підтримки ІТ-партнера компанії – «Майкрософт Україна».

Тренінг проводився в ігровій формі. Під час навчання  діти засвоїли яку інформацію можна розміщувати в інтернеті, а яка може нашкодити їм чи їх рідним. Чи варто довіряти усім, хто «стукається» в друзі в соціальних мережах та чи варто довіряти он-лайн «друзям» та ділитися з ними секретами. Яку лексику варто й не варто використовувати он-лайн. Чи варто довіряти усій інформації, що міститься в світовій павутині.

Тренер на прикладі реальних життєвих ситуацій показав дітям що може трапитися, якщо бути необачним в інтернеті.

Під час командних ігор та інтерактивних завдань діти отримували цінні знання, спрямовані на формування розумного серфінгу інтернету.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».