Ф.І. Жебровська виступила на «Українському фармацевтичному форумі»

Генеральний директор компанії «Фармак» Жебровська Філя Іванівна виступила на V Щорічній міжнародній конференції Інституту Адама Сміта «Український фармацевтичний форум», що проходила 15-17 жовтня 2012 року в готелі «Інтерконтиненталь».

В своїй доповіді Філя Іванівна акцентувала увагу на те, що однією з пріоритетних задач «Фармак» є збільшення об’ємів експорту лікарських засобів, які виробляє компанія. Внутрішня політика підприємства орієнтована на підготовку професійних кадрів. Найважливіше сьогодні навчити людей працювати за високими стандартами, й допоки це не буде реалізовано, жодна модернізація не буде ефективною, підкреслила генеральний директор «Фармак».

Особливі надії Ф.І. Жебровська покладає на впровадження страхової медицини. В цій непростій справі фармацевтичні компанії, на її думку, мають об’єднатися та спільними зусиллями сприяти державі в здійсненні такого переходу.

Про пріоритетність того чи іншого сектору Філя Іванівна заявила, що не вважає за доцільне виділяти якийсь один напрямок та інвестувати в нього. Вкладати потрібно і в дослідження та розробку нових препаратів, і в придбання нових технологічних ліній, і в маркетинг.

Нагадаємо, що конференція Інституту Адама Сміта «Український фармацевтичний форум» вже не перший рік є платформою для спілкування топ-менеджменту провідних фармацевтичних компаній, дистриб’юторів лікарських препаратів та представників аптечних мереж, що працюють в Україні. В рамках заходу учасники мають змогу обговорити актуальні питання, обмінятися думками з колегами, отримати змогу налагодити ділові комунікації.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».