«Фармак» - однин з кращих в рейтингу привабливості роботодавців серед фармкомпаній України

Компанія «Фармак» увійшла в трійку лідерів другого щорічного дослідження привабливості фармацевтичних компаній України як роботодавців. За результатами дослідження  2015 року в «Фармак»  хотіли б працювати 18,7% всіх кандидатів. 

Дослідження проводилося з жовтня по грудень 2015 року компанією «Фарма Персонал». Респондентами виступили менеджери і медичні представники, які працюють і шукають нове місце, а також студенти фармацевтичних ВНЗ.

Вікторія Кондрашихіна, директор з персоналу: «Наша компанія віддано піклується не тільки про здоров’я пацієнтів, але й про своїх співробітників. Ми будуємо відносини з кожним працівником на засадах взаємної відповідальності та довіри. Наш Колективний договір визнано кращим на всеукраїнському конкурсі колдоговорів. Ми намагаємось створювати умови, де кожен може повністю реалізувати свій професійний потенціал. Наші працівники – одна із найбільших цінностей компанії».

 

В компанії «Фарма Персонал» відзначають, що чим вище компанія-роботодавець піднялася в рейтингу року, тим більш ефективну стратегію розвитку HR-бренду вона проводила протягом даного року.

Інші новини

Володимир Костюк увійшов до першої двадцятки рейтингу найкращих ТОП-менеджерів країни

Рейтинг опублікував журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших» Журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших», підготовлений командою Delo.UA, визначив 300 топ-менеджерів України.

ПАТ «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України в першому півріччі 2018 року

ПАТ «Фармак» очолює рейтинг маркетуючих організацій за обсягом продажів товарів «аптечного кошика» в грошовому вираженні за підсумками січня-червня 2018 року. Загалом «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України вже більше восьми років (згідно структури маркетуючих організацій в кожному з періодів).

Відкритий лист

ПАТ «Фармак» закликає ЗМІ не розміщувати недостовірну інформацію про компанію