«Фармак» - однин з кращих в рейтингу привабливості роботодавців серед фармкомпаній України

Компанія «Фармак» увійшла в трійку лідерів другого щорічного дослідження привабливості фармацевтичних компаній України як роботодавців. За результатами дослідження  2015 року в «Фармак»  хотіли б працювати 18,7% всіх кандидатів. 

Дослідження проводилося з жовтня по грудень 2015 року компанією «Фарма Персонал». Респондентами виступили менеджери і медичні представники, які працюють і шукають нове місце, а також студенти фармацевтичних ВНЗ.

Вікторія Кондрашихіна, директор з персоналу: «Наша компанія віддано піклується не тільки про здоров’я пацієнтів, але й про своїх співробітників. Ми будуємо відносини з кожним працівником на засадах взаємної відповідальності та довіри. Наш Колективний договір визнано кращим на всеукраїнському конкурсі колдоговорів. Ми намагаємось створювати умови, де кожен може повністю реалізувати свій професійний потенціал. Наші працівники – одна із найбільших цінностей компанії».

 

В компанії «Фарма Персонал» відзначають, що чим вище компанія-роботодавець піднялася в рейтингу року, тим більш ефективну стратегію розвитку HR-бренду вона проводила протягом даного року.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».