«Фармак» доповнив назву Но-Соль словом «зволожуючий»

Щоб підкреслити зволожуючу властивість назального препарату Но-Соль, спеціалісти компанії «Фармак» доповнили назву лікарського засобу словом «зволожуючий». Тепер препарат має назву Но-Соль зволожуючий.

Но-Соль зволожуючий – це сольовий гіпотонічний розчин, введення якого в носову порожнину підвищує гідратацію поверхні слизової оболонки носа і вмісту носової порожнини. Це сприяє зволоженню слизової оболонки, розрідженню густого слизу, розм`якшенню сухих кірок у носі і полегшує їх видалення.

Но-Соль зволожуючий випускається у формі спрею-дозатора об’ємом 10 мл, у формі крапель 10 мл та спрею 15 мл. 

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».