«Фармак» має право виготовляти «Хондрасил»

Компанія «Фармак» виграла касацію та отримала дозвіл на виробництво та продаж препарату під торговою маркою «Хондрасил», розповів юрист компанії Дмитро Таранчук. Заборони на виробництво препарату під цією назвою добивався в судах підрозділ світового фармвиробника Stada, компанія ВАТ «Нижфарм». Мова йде про мазь протизапальної дії, яку «Фармак» почав випускати у лютому цього року. Суди перших двох інстанцій винесли рішення на користь «Нижфарму», але вчора Вищий господарський суд відмінив ці рішення та направив справу на повторний розгляд до Госпсуду Києва. «Ми також просили суд визнати за нами право на використання знаку, але це прохання було відхилене»,- говорить пан Таранчук. За його словами, на ринку є багато препаратів зі схожими назвами, наприклад, «Хондролон», «Хондронорм». Компанія «Нижфарм» від коментарів відмовилася.

Вероніка Гаврилюк

Автор: Коммерсантъ

Джерело: http://www.kommersant.ua/doc.html?DocID=1563182&IssueId=7000647

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».