«Фармак» удосконалив формулу ампульного прогестерону Інжеста

Спеціалісти компанії «Фармак» удосконалили формулу ампульного прогестерону. Оновлений препарат випускається під новою назвою Інжеста. Лікарський засіб має широкий спектр показів до застосування в акушерській та гінекологічній практиці.

Інжеста випускається у формі 1% або 2,5% розчину для ін’єкцій. Препарат містить нову форму етилолеату, який має в 13 разів меншу в’язкість, ніж у олійному розчині, що дозволяє препарату швидше абсорбуватися, а також швидше та повністю розчинятися в тканинах. Також забезпечує точну та постійну концентрацію прогестерону в крові, добре розсмоктується (це запобігає утворенню гранульом, абсцесів у місці введення препарату), забезпечує безболісність ін’єкцій.

Наталя Левченко, фахівець з маркетингу відділу маркетингу офтальмологічних та дерматологічних препаратів компанії «Фармак»: «Інжеста має широкий спектр показів до застосування в акушерській та гінекологічній практиці. Зокрема, невиношування вагітності, загроза переривання вагітності, аменорея, дисфункціональні маткові кровотечі, безпліддя». 

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».