«Фармак» підписав з МОЗ Меморандум про фіксування цін на інсулін

Національний фармвиробник, компанія «Фармак», підписав із Міністерством охорони здоров’я України Меморандум про порозуміння. Зазначений документ передбачає збереження оптово-відпускних цін на препарати інсуліну, зафіксовані станом на 1 січня 2014 року.

Меморандум був підписаний Міністром охорони здоров’я України Олегом Мусієм та уповноваженими представниками п’яти виробників препаратів інсуліну.

Документ також передбачає, що фармвиробники забезпечать виробництво та постачання широкої номенклатури препаратів інсуліну на внутрішньому фармацевтичному ринку, своєчасне і в повному обсязі задоволення попиту на таку фармацевтичну продукцію; сприятимуть здешевленню таких лікарських засобів для населення шляхом наближення цін в аптеках до оптово-відпускних цін підприємств-виробників та постачальників, а також забезпечать формування прозорого конкурентного середовища на основі дотримання норм антимонопольного законодавства.

У свою чергу, МОЗ бере на себе зобов’язання щодо залучення представників громадських організацій фармацевтичного сектору економіки до підготовки проектів рішень Уряду з питань державного регулювання цін на препарати інсуліну шляхом встановлення граничного рівня оптово-відпускних цін на такі препарати на основі порівняльних (референтних) цін та запровадження системи відшкодування їх вартості (реімбурсації), а також розробки та проведення до 1 вересня 2014 року процедури громадського обговорення цих проектів та оприлюднення граничних рівнів оптово-відпускних цін на препарати інсуліну до 1 січня 2015 року.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».