«Фармак» підтвердив досконалу якість

В рамках підтримання відповідності фармацевтичної системі якості згідно з національними та Європейськими вимогами GMP, компанія «Фармак» успішно пройшла інспектування з боку Державної служби України з лікарських засобів та Головного фармацевтичного інспекторату Польщі (GIF). 

Держлікслужба провела перевірку складів, лабораторій контролю якості та дільниць з виробництва готових лікарських засобів та активних фармацевтичних інгредієнтів (АФІ) на відповідність вимогам Настанови СТ-Н МОЗУ 42 4.0:2015 «Лікарські засоби. Належна виробнича практика». Інспектування було успішно пройдено на початку квітня. Результатом підтвердження відповідності фармацевтичної системи якості (ФСЯ) в компанії «Фармак» є отримання 5 національних сертифікатів GMP.

На початку червня Головним фармацевтичним інспекторатом Польщі було проведено інспекцію двох дільниць з виробництва нестерильних лікарських засобів на відповідність EU Guidelines to Good Manufacturing Practice Medicinal Products for Human and Veterinary Use («Європейські  правила  з  належної виробничої практики лікарських засобів для людини та застосування у ветеринарії»). Саме цю продукцію компанія «Фармак» експортує до ринків ЄС.

Інспектори високо оцінили ФСЯ та матеріально-технічне забезпечення «Фармак» і будуть рекомендувати продовжити дію сертифікатів GMP. Наразі компанія очікує звіт за результатами проведення інспектування та оновлені сертифікати GMP від регуляторного органу Польщі.

 

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».