«Фармак» підтвердив досконалу якість

В рамках підтримання відповідності фармацевтичної системі якості згідно з національними та Європейськими вимогами GMP, компанія «Фармак» успішно пройшла інспектування з боку Державної служби України з лікарських засобів та Головного фармацевтичного інспекторату Польщі (GIF). 

Держлікслужба провела перевірку складів, лабораторій контролю якості та дільниць з виробництва готових лікарських засобів та активних фармацевтичних інгредієнтів (АФІ) на відповідність вимогам Настанови СТ-Н МОЗУ 42 4.0:2015 «Лікарські засоби. Належна виробнича практика». Інспектування було успішно пройдено на початку квітня. Результатом підтвердження відповідності фармацевтичної системи якості (ФСЯ) в компанії «Фармак» є отримання 5 національних сертифікатів GMP.

На початку червня Головним фармацевтичним інспекторатом Польщі було проведено інспекцію двох дільниць з виробництва нестерильних лікарських засобів на відповідність EU Guidelines to Good Manufacturing Practice Medicinal Products for Human and Veterinary Use («Європейські  правила  з  належної виробничої практики лікарських засобів для людини та застосування у ветеринарії»). Саме цю продукцію компанія «Фармак» експортує до ринків ЄС.

Інспектори високо оцінили ФСЯ та матеріально-технічне забезпечення «Фармак» і будуть рекомендувати продовжити дію сертифікатів GMP. Наразі компанія очікує звіт за результатами проведення інспектування та оновлені сертифікати GMP від регуляторного органу Польщі.

 

Інші новини

Володимир Костюк увійшов до першої двадцятки рейтингу найкращих ТОП-менеджерів країни

Рейтинг опублікував журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших» Журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших», підготовлений командою Delo.UA, визначив 300 топ-менеджерів України.

ПАТ «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України в першому півріччі 2018 року

ПАТ «Фармак» очолює рейтинг маркетуючих організацій за обсягом продажів товарів «аптечного кошика» в грошовому вираженні за підсумками січня-червня 2018 року. Загалом «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України вже більше восьми років (згідно структури маркетуючих організацій в кожному з періодів).

Відкритий лист

ПАТ «Фармак» закликає ЗМІ не розміщувати недостовірну інформацію про компанію