«Фармак» подарував забіг здоров’я жителям Шостки до Дня міста

Спортивний захід відбувся 3 вересня в центрі міста. Більше 300 учасників пробігли 2 км, пропагуючи здоровий спосіб життя. Серед бігунів були працівники «Фармак» з Києва та Шостки, на чолі з виконавчим директором Августіном Дубнічкою.

«Підтримка здорового способу життя та популяризація спорту є традиційними для «Фармак». Дякуємо усім, хто долучився до пробігу «Фармак: біг для здоров’я». Сподіваємося, що наступного року на пробіг вийдуть всі жителі Шостки, й ми разом пробіжимо не лише 2 км, але й 5 км, 10 км, 15 км…», - сказав виконавчий директор компанії «Фармак» Августін Дубнічка.  

Дізнатись свої результати та переглянути фото заходу всі бажаючі можуть на сайті: http://www.farmak.run/

У пробігові мали змогу взяти участь шосткинці віком від 14 років. Також до спортивного свята долучилися фармаківці, як із виробництва в Шостці, так і з Києва. Найшвидшими бігунами в чоловічій категорії стали: Шукаловіч П., Красовський Р., Малюков А.. Найшвидші бігуни в жіночій категорії: Комінец А., Рубльова Д.,  Шаман Д. Всі вони отримали сучасні фітнестрекери.

Всіх учасників пробігу нагородили медалями та сертифікатами, де було зазначено час, що їм знадобився на подолання дистанції.

Нагадаємо, що протягом трьох останніх років компанія проводила до Дня міста в Шостці Родинну Олімпіаду.

Довідка

«Фармак» - одна з найбільших фармацевтичних компаній України. З 2010 року є лідером* фармацевтичного ринку України. Сьогодні в компанії працюють 2306 осіб. На підприємстві 19 виробничих ліній, що відповідають вимогам GMP. В компанії впроваджена та постійно вдосконалюється фармацевтична система якості згідно з чинними регуляторними вимогами та відповідно до світових стандартів: впроваджені та сертифіковані системи відповідно до стандартів ISO, GMP та FDA.

В портфелі компанії 220 продуктових досьє. Щорічно на ринок виводиться до 20 нових препаратів. Продукція експортується в 20 країн світу. Частка ринку України, яку займає «Фармак» серед усіх виробників лікарських засобів, становить 6,5%.

* за обсягами продажу лікарських засобів у грошовому виразі, за даними Proxima Research у 2016 р.

 

Інші новини

ПАТ «Фармак» провів чергову школу МРТ для лікарів-радіологів

ПАТ «Фармак» провів чергову школу МРТ для лікарів-радіологів України і СНД. Упродовж двох днів експерти з Польщі, Швеції, Сербії, Туреччини, Білорусії та інших країн навчили понад 200 лікарів.

Благодійний фонд «Фармак» сприяє відновленню храму на Житомирщині

З 2015 року Благодійний фонд «Фармак», засновником якого є Філя Іванівна Жебровська, голова Наглядової ради ПАТ «Фармак», і вся родина Жебрівських опікуються відновленням Храму Воздвиження Животворчого Хреста Господнього в селі Немиринці Ружинського району Житомирської області. Церва будується на місці храму, зруйнованого в радянські часи, якому в 2017 році могло виповнитись 190 років.

«Фармак» став головним партнером міжнародного навчального курсу Kyiv shoulder course

Компанія «Фармак», в рамках програми підтримки розвитку медичної та фармацевтичної галузі України, стала головним спонсором міжнародного навчального курсу з хірургії плеча IV Kyiv shoulder course «Від простого до складного». Ініціатором курсу є Інститут травматології та ортопедії НАМН України та Українська асоціація ортопедів-травматологів.