«Фармак» поділився досвідом в КСВ з голландськими бізнесменами

Компанія «Фармак» поділилась власним досвідом у впровадженні КСВ із представниками голландських бізнес-структур під час семінару «Економічне обґрунтування КСВ: голландський і український контекст».

Захід відбувся в посольстві Королівства Нідерланди у м. Київ 6 листопада. Голландські та українські експерти з неурядових організацій та бізнесу обмінялись своїм досвідом і передовими практиками в галузі корпоративної соціальної відповідальності. Досвід компанії «Фармак» презентувала директор зі стратегії Діна Немирович.

Діна Немирович, директор зі стратегії компанії «Фармак»: «Ми охоче відгукнулись на запрошення посольства Королівства Нідерланди, країни, в якій корпоративна соціальна відповідальність розвинена на високому рівні і має давні традиції. Я з радістю поділилася з учасниками заходу досвідом компанії «Фармак», який ми отримали в процесі розробки та впровадження Стратегії з КСВ. Вважаю такі заходи дуже ефективним майданчиком обміну знаннями в галузі КСВ між представниками  бізнесу з різних країн».

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».