«Фармак» поділився досвідом з хеджування валютних ризиків

Керівник відділу стратегічного планування та фінансових розрахунків «Фармак» Марія Котляр виступила на міжнародній конференції «Управління фінансовими ризиками в корпораціях», яка проходила 17 квітня 2014 року в готелі Radisson Blu (м. Київ). Організатором конференції виступила британська компанія Worldwide Expert.

Марія Котляр розповіла учасникам заходу про підходи до хеджування валютних ризиків, провела аналіз ризиків компанії при обслуговуванні кредитного портфеля у валюті, а також презентувала модель визначення основних лімітів та параметрів стосовно інструментів, які використовуються для управління валютними ризиками (на прикладі «Фармак»).

В рамках конференції також були розглянуті питання побудови системи управління фінансовими ризиками, збільшення акціонерної вартості компанії та підвищення ліквідності через управління ризиками. Окремий акцент було зроблено на розгляді юридичних та податкових аспектів валютного законодавства, трансфертного ціноутворення, дивідендів, деривативів та інших фінансових інструментів. Учасники заходу мали можливість познайомитися з найбільш успішними практиками на українських бізнес-теренах.

Марія Котляр, керівник відділу стратегічного планування та фінансових розрахунків «Фармак»: «З огляду на останні тенденції в економічному середовищі України, різку девальвацію національної валюти та непрогнозоване коливання валютних курсів, така конференція є надзвичайно актуальною для фінансистів різних галузей бізнесу».

 

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».