«Фармак» поділився досвідом з розробки та впровадження Стратегії КСВ

Компанія «Фармак», підтверджуючи свою прихильність принципам прозорості та відкритості, поділилась власним досвідом у створенні Стратегії КСВ зі слухачами Академії КСВ.

Презентація відбулась 29 березня у київському офісі Видавництва «Економіка». Кейс компанії «Фармак» презентувала директор зі стратегії Діна Немирович.

Діна Немирович, директор зі стратегії компанії «Фармак»: «Я з радістю поділилася з учасниками заходу досвідом компанії «Фармак», який ми отримали в процесі розробки та впровадження Стратегії з КСВ. Цього разу ми доповнили наш кейс ексклюзивною інформацією про результати впровадження Стратегії КСВ у 2013 році і наші найближчі плани, поділились практичним досвідом. Вважаю такі заходи ефективним механізмом обміну знаннями в галузі КСВ».

Академія КСВ - унікальний освітній проект в Україні, який реалізують Видавництво «Економіка» та Центр розвитку КСВ. Цього року йде другий набір слухачів Академії, що свідчить про високий інтерес бізнесу до теми системного і стратегічного розвитку на шляху сталого розвитку.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».