«Фармак» потрапив до рейтингу «ТОП-100 найкрупніших компаній України»

Лідер фармацевтичної галузі України – компанія «Фармак» − була відзначена у рейтингу «ТОП-100 найкрупніших компаній України» в категорії «Обсяг чистого прибутку в 2011 році». Рейтинг «ТОП-100» традиційно складає видавництво «Економіка».

Нагадаємо, що протягом останніх 15 років рейтингові дослідження проводять фахівці журналу «ТОП-100» та щотижневика «Інвестгазета». Зазначені видання входять до складу видавництва «Економіка». В результаті досліджень визначаються найкрупніші компанії України, кращі топ-менеджери, а також робляться галузеві зрізи та визначаються лідери сегментів, що викликають найбільший інтерес в колах бізнес-еліти.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».