«Фармак» працевлаштує 100 фахівців на Сумщині

Завдяки сприятливому інвестиційному клімату на Сумщині в найкоротші терміни буде реалізовано фармацевтичний проект.

ВАТ «Фармак» має наміри розширити виробництво активних фармацевтичних інгредієнтів. Реалізація проекту із виготовлення медичних препаратів дозволить створити близько 100 робочих місць та забезпечити додаткові надходження до бюджетів. Проект реалізовуватиметься на базі ВАТ «АК Свема».

«Запровадження на Сумщині «Єдиного інвестиційного вікна» створило сприятливі умови для реалізації нових ідей, пропозицій, проектів. Ми розраховуємо, що спрощення дозвільних процедур та взаємодія інвесторів з владою дадуть новий імпульс для розвитку економіки області», наголосив Юрій Чмирь, голова Сумської облдержадміністрації.

Автор: pharma.net.ua

Джерело: http://www.pharma.net.ua/ru/node/16942

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».