«Фармак» працевлаштує 100 фахівців на Сумщині

Завдяки сприятливому інвестиційному клімату на Сумщині в найкоротші терміни буде реалізовано фармацевтичний проект.

ВАТ «Фармак» має наміри розширити виробництво активних фармацевтичних інгредієнтів. Реалізація проекту із виготовлення медичних препаратів дозволить створити близько 100 робочих місць та забезпечити додаткові надходження до бюджетів. Проект реалізовуватиметься на базі ВАТ «АК Свема».

«Запровадження на Сумщині «Єдиного інвестиційного вікна» створило сприятливі умови для реалізації нових ідей, пропозицій, проектів. Ми розраховуємо, що спрощення дозвільних процедур та взаємодія інвесторів з владою дадуть новий імпульс для розвитку економіки області», наголосив Юрій Чмирь, голова Сумської облдержадміністрації.

Автор: pharma.net.ua

Джерело: http://www.pharma.net.ua/ru/node/16942

Інші новини

Володимир Костюк увійшов до першої двадцятки рейтингу найкращих ТОП-менеджерів країни

Рейтинг опублікував журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших» Журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших», підготовлений командою Delo.UA, визначив 300 топ-менеджерів України.

ПАТ «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України в першому півріччі 2018 року

ПАТ «Фармак» очолює рейтинг маркетуючих організацій за обсягом продажів товарів «аптечного кошика» в грошовому вираженні за підсумками січня-червня 2018 року. Загалом «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України вже більше восьми років (згідно структури маркетуючих організацій в кожному з періодів).

Відкритий лист

ПАТ «Фармак» закликає ЗМІ не розміщувати недостовірну інформацію про компанію