«Фармак» провів перший етап третьої Родинної Олімпіади в Шостці

Лідер фармацевтичної галузі України компанія «Фармак» третій рік поспіль виступає організатором Родинної Олімпіади в м. Шостка. 9 травня відбувся півфінал змагань, під час якого визначили 12 сімей, які увійдуть до фіналу.

Компанія «Фармак» реалізує проект будівництва виробничого комплексу в місті Шостка. Близько 90% спеціалістів, що працюють на підприємстві – жителі міста. І для них, і загалом для шостківчан «Фармак» планує низку соціальних ініціатив. Однією з таких ініціатив є свято - Родинна Олімпіада, яке фармвиробник вже традиційно проводить для шостківчан.

Локацією для проведення першого етапу Родинної Олімпіади була центральна площа. До участі в змаганнях запрошувалися родини з дітьми віком від 7-ми до 13-ти років. Усього в спортивних змаганнях взяли участь 24 родини. Сім’ї завзято змагалися за вихід у фінал змагань. В програмі Олімпіади були три естафети: «Футбол», «Баскетбол» та «Регбі». В результаті визначили 12 сімей-переможців, які будуть змагатись за звання найспортивнішої родини м. Шостки у фіналі Олімпіади.  Вболівальники та містяни активно підтримували команди.

Ніна Сиваєва, застпупник Шосткінського міського голови: «Ми особливо завдячуємо компанії «Фармак» та її генеральному директору Жебровській Філі Іванівні за те, що вони організували це свято спорту в нашому місті, яке вже стало традицією».

Олександр Сеньченко, Президент Асоціації сімейного спорту України: «Сімейний спорт не тільки добре впливає на здоров’я, але й згуртовує родину. Ми дуже раді, що компанія «Фармак» та адміністрація міста підтримує цю ініціативу. Батьки власним прикладом демонструють дітям наскільки важливо займатися спортом та вести здоровий спосіб життя. Кількість вболівальник та команд-учасників свідчать про те, як це дійсно важливо та захоплююче.».

Фінал спортивного свята відбудеться 3 вересня 2016 року

Інші новини

Володимир Костюк увійшов до першої двадцятки рейтингу найкращих ТОП-менеджерів країни

Рейтинг опублікував журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших» Журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших», підготовлений командою Delo.UA, визначив 300 топ-менеджерів України.

ПАТ «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України в першому півріччі 2018 року

ПАТ «Фармак» очолює рейтинг маркетуючих організацій за обсягом продажів товарів «аптечного кошика» в грошовому вираженні за підсумками січня-червня 2018 року. Загалом «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України вже більше восьми років (згідно структури маркетуючих організацій в кожному з періодів).

Відкритий лист

ПАТ «Фармак» закликає ЗМІ не розміщувати недостовірну інформацію про компанію