«Фармак» розробив протизапальний препарат Бетаспан

Фахівці «Фармак» розробили та вивели на ринок кортикостероїдний препарат – Бетаспан. Новинка випускається у формі розчину для ін’єкцій.

Бетаспан призначається в якості супутньої терапії при ендокринних захворюваннях, критичних станах з наднирниковою недостатністю, запально-дегенеративних захворюваннях кістково-м’язової системи, офтальмології, онкології, ревматологічних захворюваннях. Препарат має протишокову, антитоксичну, протизапальну та імунодепресивну дію.

Бетаспан випускається у вигляді розчину для ін’єкцій по 5 ампул в упаковці.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».