«Фармак» розширив лінійку назальних препаратів Но-Соль

Компанія «Фармак» розширила лінійку  бренду Но-Соль. Спеціалісти вітчизняного фармвиробника розробили та вивели на ринок  препарат Но-Соль очищуючий. Новинка випускається у формі крапель (10 мл) та спрею (10 мл).

Но-Соль очищуючий є першим природним засобом для зрошення та промиванню носа на основі Моршинської ропи №1, яка видобувається із підземного джерела на глибині 50 м на території курорту Моршин, що розташований на схилі Карпатського хребта. Як відомо, Моршинська ропа в лікувальних цілях використовується ще з 1878 року.

Завдяки своїм властивостям засіб для зрошення і промивання носа  Но-Соль очищуючий підтримує нормальний фізіологічний стан слизової оболонки порожнини носа, відновлює функції носа, тим самим зменшує місцевий запальний процес та знижує ризик ускладнень.

Завдяки хімічному складу та концентрації тривалість та кратність використання Но-Соль очищуючого не обмежені. Слід зазначити, що препарат безпечний при тривалому застосуванні, не викликає звикання.  

Нагадаємо, що нещодавно, щоб підкреслити зволожуючу властивість назального препарату Но-Соль, спеціалісти компанії «Фармак» доповнили назву лікарського засобу словом «зволожуючий». Лікарський засіб випускається у формі спрею-дозатора об’ємом 10 мл, у формі крапель 10 мл та спрею 15 мл.

 

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».