«Фармак» розширив онкологічний портфель препаратом Метакос

Лідер вітчизняної фармацевтичної галузі компанія «Фармак» продовжує розширювати онкологічну лінійку препаратів. В портфелі компанії з’явився новий препарат Метакос.

Лікарський засіб випускається у формі концентрату для розчину для інфузій (флакон 5 мл №1). Метакос містить діючу речовину золедронова кислота.

Препарат застосовується  для:

  • профілактики симптомів, пов’язаних з ураженням кісткової тканини (патологічні переломи, компресія хребетного стовпа, ускладнення після хірургічних втручань і променевої терапії або гіперкальціємія, обумовлена злоякісною пухлиною), у пацієнтів зі злоякісними новоутвореннями на пізніх стадіях;
  • лікування гіперкальціємії, обумовленої злоякісною пухлиною.

Нагадаємо, що в портфелі препаратів «Фармак» для лікування онкологічних захворювань містяться такі препарати як Лєтромара (діюча речовина – летрозол), Андрофарм (діюча речовина – ципротерон) та Флутафарм (діюча речовина – флутамід).

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».