«Фармак» розширив онкологічний портфель препаратом Метакос

Лідер вітчизняної фармацевтичної галузі компанія «Фармак» продовжує розширювати онкологічну лінійку препаратів. В портфелі компанії з’явився новий препарат Метакос.

Лікарський засіб випускається у формі концентрату для розчину для інфузій (флакон 5 мл №1). Метакос містить діючу речовину золедронова кислота.

Препарат застосовується  для:

  • профілактики симптомів, пов’язаних з ураженням кісткової тканини (патологічні переломи, компресія хребетного стовпа, ускладнення після хірургічних втручань і променевої терапії або гіперкальціємія, обумовлена злоякісною пухлиною), у пацієнтів зі злоякісними новоутвореннями на пізніх стадіях;
  • лікування гіперкальціємії, обумовленої злоякісною пухлиною.

Нагадаємо, що в портфелі препаратів «Фармак» для лікування онкологічних захворювань містяться такі препарати як Лєтромара (діюча речовина – летрозол), Андрофарм (діюча речовина – ципротерон) та Флутафарм (діюча речовина – флутамід).

Інші новини

Володимир Костюк увійшов до першої двадцятки рейтингу найкращих ТОП-менеджерів країни

Рейтинг опублікував журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших» Журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших», підготовлений командою Delo.UA, визначив 300 топ-менеджерів України.

ПАТ «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України в першому півріччі 2018 року

ПАТ «Фармак» очолює рейтинг маркетуючих організацій за обсягом продажів товарів «аптечного кошика» в грошовому вираженні за підсумками січня-червня 2018 року. Загалом «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України вже більше восьми років (згідно структури маркетуючих організацій в кожному з періодів).

Відкритий лист

ПАТ «Фармак» закликає ЗМІ не розміщувати недостовірну інформацію про компанію