«Фармак» створив виробництво субстанцій у Шостці

В рамках розширення діяльності з виробництва готових лікарських засобів та активних фармацевтичних інгредієнтів (АФІ) компанія «Фармак» створила окреме виробництво субстанцій у м. Шостка, що відповідає вимогам GMP. Це сучасний комплекс, що включає в себе виробничі дільниці, лабораторії контролю якості та логістичний центр.

В середині грудня було подано заявку на розширення ліцензії для нового виробництва. У період з 21 по 22 грудня 2015 року Державна служба України з лікарських засобів провела атестацію лабораторії контролю якості та перевірку відповідності дотримання ліцензійних умов.

За результатами інспекції компанія «Фармак» отримала дозвіл на провадження діяльності з виробництва АФІ на нових потужностях у м. Шостка.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».