«Фармак» відкрив кабінет діабетичної стопи у Білій Церкві

За сприяння Благодійного фонду «Фармак» на базі Білоцерківської міської лікарні №2 було відкрито кабінет діабетичної стопи у новоствореному сучасному міському ендокринологічному центрі. В проект інвестували понад 100 тис. грн.

Кабінет такого зразка чи не єдиний в Київській області. Він оснащений: спеціалізованим педікюрним кріслом, набором спеціальних інструментів для догляду та лікування трофічних виразок та інших ускладнень нижніх кінцівок у хворих на цукровий діабет, шафою для стерилізації інструментів, а також необхідними меблями.

На сьогодні в Білій Церкві зареєстровано понад 6 тис. хворих на цукровий діабет (з 200 тис. жителів міста). Щороку кількість хворих на цей недуг зростає. Тому створення сучасного ендокринологічного центру з кабінетом діабетичної стопи було вкрай важливим для Білої Церкви.

Павло Довгошея, консультант з маркетингу відділу маркетингу госпітальних препаратів компанії «Фармак»: «Новостворений міський ендокринологічний центр обслуговуватиме не лише хворих на цукровий діабет, що проживають в Білій Церкві, але й пацієнтів з найближчих семи районів Київської області. Фахову допомогу в кабінеті діабетичної стопи їм надаватимуть лікар-хірург та медична сестра. Загалом у центрі будуть працювати 10 лікарів та 25 чоловік середнього медичного персоналу. Протягом року в центрі зможуть пройти обстеження та отримати допомогу близько 1200 пацієнтів. Велику увагу фахівці центру приділятимуть виявленню недуги на ранній стадії та її профілактиці».

Нагадаємо, що компанія «Фармак» активно підтримує державні програми по лікуванню хворих на діабет. Підприємство є одним з вітчизняних лідерів із виробництва інсулінів. Сьогодні понад 25% інсулінозалежних хворих в Україні лікуються Фармасулінами, які виробляє «Фармак».

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».