«Фармак» відкрив представництво в Киргизстані

Лідер вітчизняного фармацевтичного ринку - компанія «Фармак» відкрила представництво в Киргизстані з офісом у Бішкеку. Це четверте зарубіжне представництво компанії.

Відкриття представництва в Киргизстані є стратегічним кроком, який свідчить про розширення географії присутності «Фармак» та значимість киргизького ринку для бізнесу компанії.

Майя Сандульська, начальник відділу маркетингу експортних ринків компанії «Фармак»: «Киргизстан дуже близький за менталітетом до сусідніх Казахстану та Узбекистану, де ефективно працюють наші представництва. Тому нам простіше буде налагодити роботу в цій країні. Киргизстан має дуже хороший потенціал росту, тож ми плануємо за три роки вивести представництво «Фармак» з 44-го місця в рейтингу фармкомпаній, які працюють в країні, в 20-ку лідерів фармринку Киргизії».

Нагадаємо, що сьогодні «Фармак» має представництва в Росії, Казахстані, Узбекистані та Киргизстані.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».