«Фармак» відкриває представництво в Білорусі

Наглядова рада національної фармацевтичної компанії «Фармак» прийняла рішення про відкриття представництва компанії у Республіці Білорусь.

Рішення про відкриття представництва компанії «Фармак» у Білорусі було прийнято у зв’язку з необхідністю розвитку ринків, збільшення обсягів продажів лікарських засобів у цій країні. 

У Республіці Білорусь представництво «Фармак» здійснюватиме функції з вивчення товарних ринків, проведення маркетингових досліджень; представлятиме та захищатиме інтереси компанії в державних органах та установах, комерційних та некомерційних організаціях. 

Сьогодні представництва компанії «Фармак» працюють у Республіці Узбекистан, Республіці Казахстан, Російській Федерації та Киргизькій Республіці.

Інші новини

Володимир Костюк увійшов до першої двадцятки рейтингу найкращих ТОП-менеджерів країни

Рейтинг опублікував журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших» Журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших», підготовлений командою Delo.UA, визначив 300 топ-менеджерів України.

ПАТ «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України в першому півріччі 2018 року

ПАТ «Фармак» очолює рейтинг маркетуючих організацій за обсягом продажів товарів «аптечного кошика» в грошовому вираженні за підсумками січня-червня 2018 року. Загалом «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України вже більше восьми років (згідно структури маркетуючих організацій в кожному з періодів).

Відкритий лист

ПАТ «Фармак» закликає ЗМІ не розміщувати недостовірну інформацію про компанію