«Фармак» відкриває представництво в Білорусі

Наглядова рада національної фармацевтичної компанії «Фармак» прийняла рішення про відкриття представництва компанії у Республіці Білорусь.

Рішення про відкриття представництва компанії «Фармак» у Білорусі було прийнято у зв’язку з необхідністю розвитку ринків, збільшення обсягів продажів лікарських засобів у цій країні. 

У Республіці Білорусь представництво «Фармак» здійснюватиме функції з вивчення товарних ринків, проведення маркетингових досліджень; представлятиме та захищатиме інтереси компанії в державних органах та установах, комерційних та некомерційних організаціях. 

Сьогодні представництва компанії «Фармак» працюють у Республіці Узбекистан, Республіці Казахстан, Російській Федерації та Киргизькій Республіці.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».