«Фармак» вивів на ринок гепатопротектор Л’есфаль

Спеціалісти компанії «Фармак» розробили та вивели на ринок гепатопротекторний препарат для широкого кола використання – Л’есфаль. Новинка випускається у формі розчину для ін’єкцій.

Л’есфаль містить у своєму складі есенціальні фосфоліпіди (1 мл розчину містить фосфатидилхоліну із соєвих бобів 50 мг), які потрібні для відновлення структури та функції клітин печінки. 

Катерина Миргородська, продакт-менеджер відділу маркетингу безрецептурних препаратів компанії «Фармак»: «Л’есфаль призначений для лікування гострих та хронічних гепатитів, цирозів, жирової та алкогольної хвороби печінки, токсикозу у вагітних жінок, а також для лікування дерматологічних хвороб.

Препарат не лише захищає печінку від руйнівної дії різних факторів, але й відновлює її пошкоджену структуру. Слід зазначити, що Л’есфаль можна вживати дітям з 12 років, а також жінкам у період вагітності та годування груддю».

              

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».