«Фармак» вивів на ринок гепатопротекторний препарат Ларнамін

Вітчизняна фармацевтична компанія «Фармак» розширила гепатопротекторний портфель. Спеціалісти підприємства розробили та вивели на ринок препарат Ларнамін, призначений для відновлення детоксикаційної функції печінки.

Новинка випускається у формі концентрату для розчину для інфузій в ампулах по 10 мл №10. Ларнамін застосовується при гострих та хронічних захворюваннях печінки, що супроводжуються порушенням її детоксикаційної функції. Препарат знешкоджує токсичний вплив алкоголю, медикаментів, шкідливих речовин, очищує організм від токсинів та відновлює роботу печінки.

Катерина Миргородська, консультант з маркетингу відділу маркетингу безрецептурних препаратів компанії «Фармак»: «Ларнамін є головною ланкою в лікуванні гепатитів, цирозів, вірусних та медикаментозних уражень печінки. Ми прогнозуємо, що новинка стане препаратом першої лінії для лікування пацієнтів з ураженням печінки в умовах стаціонару, оскільки він є життєво важливим лікарським засобом, який відновлює роботу та функцію печінки. Наприкінці 2014 року ми плануємо вивести на ринок пероральну форму Ларнамін у формі саше».

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».