«Фармак» вивів на ринок Корвалол у таблетках

На початку 2013 року компанія «Фармак» розпочала виробництво нової форми випуску препарату Корвалол. Тепер добре відомий лікарський засіб буде випускатися не лише у формі крапель, але й у формі таблеток.

Оксана Степанчук, продакт-менеджер відділу маркетингу безрецептурних препаратів компанії «Фармак»: «Корвалол – це бренд №1 серед заспокійливих засобів, що давно і надовго завоював довіру споживачів. Препарат у формі крапель доволі тривалий час тримає лідерство у своїй категорії. Відтепер оригінальний Корвалол виробляється також у новій зручній формі таблеток!

Склад таблеток Корвалол повністю відповідає Корвалолу у формі крапель, при цьому одна таблетка є разовою дозою на один прийом. Корвалол таблетки можна приймати сублінгвально (під язик) - це забезпечує швидке настання ефекту, вже через 5-10 хвилин, та не потребує рідини для запивання».
 

Інші новини

Володимир Костюк увійшов до першої двадцятки рейтингу найкращих ТОП-менеджерів країни

Рейтинг опублікував журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших» Журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших», підготовлений командою Delo.UA, визначив 300 топ-менеджерів України.

ПАТ «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України в першому півріччі 2018 року

ПАТ «Фармак» очолює рейтинг маркетуючих організацій за обсягом продажів товарів «аптечного кошика» в грошовому вираженні за підсумками січня-червня 2018 року. Загалом «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України вже більше восьми років (згідно структури маркетуючих організацій в кожному з періодів).

Відкритий лист

ПАТ «Фармак» закликає ЗМІ не розміщувати недостовірну інформацію про компанію