«Фармак» вивів на ринок Корвалол у таблетках

На початку 2013 року компанія «Фармак» розпочала виробництво нової форми випуску препарату Корвалол. Тепер добре відомий лікарський засіб буде випускатися не лише у формі крапель, але й у формі таблеток.

Оксана Степанчук, продакт-менеджер відділу маркетингу безрецептурних препаратів компанії «Фармак»: «Корвалол – це бренд №1 серед заспокійливих засобів, що давно і надовго завоював довіру споживачів. Препарат у формі крапель доволі тривалий час тримає лідерство у своїй категорії. Відтепер оригінальний Корвалол виробляється також у новій зручній формі таблеток!

Склад таблеток Корвалол повністю відповідає Корвалолу у формі крапель, при цьому одна таблетка є разовою дозою на один прийом. Корвалол таблетки можна приймати сублінгвально (під язик) - це забезпечує швидке настання ефекту, вже через 5-10 хвилин, та не потребує рідини для запивання».
 

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».