«Фармак» вивів на ринок препарат для лікування остеоартрозу − Сінарта

«Фармак» розширив лінійку хондропротекторів препаратом глюкозаміносульфату у формі розчину для ін’єкцій – Сінарта. Цей продукт збільшив портфель препаратів, які можуть використовувати в своїй практиці лікарі ревматологи, травматологи та неврологи для лікування запально-дегенеративних захворювань апарату руху та опори.

Сінарта – це перший в Україні генерик глюкозаміносульфату ін’єкційного. Препарат випускається у формі розчину для внутрішньом'язового застосування.

Сінарта випускається у вигляді розчину для ін’єкцій по 5 ампул діючої речовини та 5 ампул розчинника в упаковці.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».