«Фармак» вивів на ринок препарат проти болю Медітан®

Національна фармацевтична компанія «Фармак» - лідер у виробництві неврологічних та ендокринологічних препаратів, розробила та вивела на ринок  препарат  Медітан® (діюча речовина - габапентин). Новинка випускається у формі капсул по 100, 300 та 400 мг відповідно.

Діюча речовина – габапентин є найбільш вивченою та найбезпечнішою у лікуванні болю при нейропатіях та епілепсії. Медітан® призначається для лікування парціальних епілептичних нападів з або без вторинної генералізації у дорослих та дітей (віком від 6-ти років у комбінації з іншими протиепілептичними препаратами; віком від 12-ти років – як монотерапія). Новинку також можна використовувати для лікування супутнього неврологічного болю у дорослих при діабетичній нейропатії та постгерпетичній невралгії.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».