«Фармак» вивів на ринок протизастудний препарат Амізон Макс

Спеціалісти компанії «Фармак» розробили та вивели на ринок спеціальну форму противірусного препарату для лікування грипу та ГРВІ АмізонАмізон Макс у формі капсул.

За даними проведених досліджень, 70% людей, які захворіли застудою чи ГРВІ, переносять захворювання «на ногах». Сучасній людині надзвичайно важливо постійно залишатися в активному робочому стані. Саме для таких активних людей, в яких немає часу хворіти, компанія «Фармак» розробила спеціальну форму добре знаного противірусного препарату для лікування грипу та ГРВІ Амізону – Амізон Макс.

Амізон Макс містить вдвічі більшу дозу діючої речовини енісаміуму йодиду (0,5 г), ніж у таблетках Амізон (0,25 г). Амізон Макс випускається у формі капсул та призначений саме для лікування грипу та застуди.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».