«Фармак» вивів на ринок Валідол у капсулах

Компанія «Фармак» вивела на ринок Валідол нової форми випуску. Тепер, окрім добре відомого Валідолу в формі таблеток, також можна буде придбати препарат у формі желатинових капсул.

Валідол в капсулах призначається при нападах стенокардії легкого ступеня тяжкості; морській та повітряній хворобах; істерії та неврозі; головному болю, пов’язаному із прийомом нітратів.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».